Motoryat

Ocean Alexander Revolution serisinin son modeli Avustralya kıyılarına ulaştı

0

Geçtiğimiz Ekim ayında gerçekleşen 2019 Fort Lauderdale Uluslararası Tekne Fuarı’nda büyük beğeni toplayan ve tasarımcısı Evan K Marshall’ın ferah, aile dostu motor yat olarak tanımladığı The Ocean Alexander 26R suya indirildi.

Alexander Marine Avustralya Bayi Müdürü Todd Holzapfel’e göre, yeni Ocean Alexander 26R, Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan teknelere hiç benzemiyor ve her iki pazarda da cruiser yat seven aileler için fark yaratacak.

Şık çizgiler ve kesilmiş kalıp detaylarına sahip yeni 26R, başarılı 70E ve daha büyük 90R motoryat modelleri arasındaki boşluğu dolduruyor.

26 metre uzunluğundaki 26R da kapalı skylounge ve açık flybridge düzenleri mevcut. Kapalı model, her türlü hava koşuluna uygun geniş bir skylounge içerirken, açık versiyon, her bir tarafı açan ve daha sonra geniş bir oturma alanına ve büyük bir bara sahip, ön cam ile korunan dümen istasyonuna sahip.

6.29 metrelik bir beam ile 26R’nin dikey yayı, ileri VIP kabine önemli bir hacim katarak, bu geniş cennette kalacak kadar şanslı konuklar için geniş bir ada yatağı sağlıyor.

Diğer önemli tasarım özellikleri arasında süper büyük salon pencereleri ve eğlenceli ve dinlendirici birçok oturma alanı bulunmakta. Skylounge’de dış mekan açık havada uzanma alanı, barbekü ızgarası ve jakuzi bulunmakta. Ön güvertede çıkarılabilir bir gölge sisteminin monte edilebileceği bir oturma alanı ve şemsiyeler bulunmakta.

Ocean Alexander Başkanı Johnny Chueh yaptığı açıklamada, “26R, rahat, aile odaklı bir düzen sunan bir yat arayan alıcılara hitap etmek için tasarlandı. Bu yaklaşım, alanların farklı olmasına rağmen muhteşem bir açık alan hissi yarattı. Yerden tavana pencere ve cam ile birlikte, gündüz ana güverte güneş ışığı altında ve her bölümü denizle muhteşem manzaralar ile beraber bütünleşecek.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat