Motoryat

Ocean Alexander üç yeni süper yat modelini ortaya çıkardı

0

Ocean Alexander, bu yılki Fort Lauderdale Uluslararası Tekne Şovu öncesinde üç süper yat modelini ve yeni bir kaşif yat serisini tanıttı.

Üretici, 27 metrelik Explorer (27E) liderliğindeki yeni bir kaşif serisinde “inanılmaz iç hacim” ile “etkileyici dış mekan konforunu” bir araya getirdi.

Teknede temel özellikler arasında misafirler için bir dış salon alanı ve çeşitli su oyuncakları ve ihaleler için depolama alanı olarak hizmet veren 20 metre karelik uzatılmış bir kıç güvertesi bulunmakta.

Ocean Alexander yöneticisi Dan Mundy 27E’yi “yönetilebilir ve pratik bir yat” olarak nitelendiriyor.

“Yeni 27E, en ayrıcalıklı alıcıların beklentilerini karşılamak için sınırsız bir potansiyele sahip” dedi.

İkinci model, Ocean Alexander’ın mevcut Legend serisine yeni bir ek olan 32 metrelik Legend (32L). modeli, Tekne tasarımcısı Evan K Marshall’ın izniyle bir dizi “stil güncellemesi” ile övünürken, dizinin “geleneksel çizgilerini ve yay şeklini” koruyacak.

Diğer detaylar arasında daha fazla cam kullanımı, alçak tavanlar ve iç mekanı aydınlatan doğal ışıkların yanı sıra ana kabinin yeniden düzenlenmesi yer alıyor.

Yeni model hakkında konuşan Ocean Alexander yöneticisi Richard Allender şunları söyledi: “Bu yat segmentinde inanılmaz bir performans sağlayabilmek için göz korkutucu bir görevimiz vardı ve tüm eller süreci mükemmel bir şekilde yürütmek için güvertedeydi. Yatçılıkta birinci sınıf lüks marka olarak Ocean Alexander’ı daha da güçlendirmek için beklentileri aşacak ve daha geniş bir kitleye ulaşacak bir yat yarattığımızı hissediyorum.” dedi.

Bu arada yeni 36 metrelik Legend, Legend serisinin yeni amiral gemisi olacak. Model, şu anda teslimat için Ocean Alexander sahibi bir müşteri için özel sipariş edilen bir yat gövdesinden yapıldı.

Teknede öne çıkan özellikler arasında üç güverte boyunca yayılmış beş devlet salonu düzeni, açık hava eğlence alanları, geniş konaklama birimleri ve büyük bir beach club bulunmakta.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat