Motoryat

Pershing 7X ilk bakış: Bu İtalyan süper teknesi güven veren derecede güçlü

0

Bu belirsiz zamanlarda Pershing’in en son modelinin makine dairesine göz atmak gerçekten ilgi çekici bir deneyim. Orada potansiyel enerjiyle şişen beş ton Bavyera kası bulacaksınız. Neyse ki bazı şeyler değişmez. Yüzey sürücüleri de öyle. Yeni Pershing 7X yaklaşık 21 uzunluğunda olmasına rağmen ve 42 tonluk tekneyi tam seyir düzeninde hareket ettirebiliyor fakat yine de 50 knot hız kapasitesine sahip olan gerçek bir hız makinesi.

Boyutu ve konsepti 2014’teki Pershing 70 ile benzer olsada, yeni 7X, özellikle daha hafif karbon fiber malzeme kullanılarak yapılmış.

Teknede salonu ve kokpiti tek bir geniş alana dönüştürmek için zemine doğru kayan, tersanenin öncülük ettiği akıllı kaybolan cam bölme kullanılıyor. Ayrıca, arkaya bakan bir koltuk ile yeni bir kokpit düzenine sahip.

Pershing 70 üzerinde yapılan bir başka değişiklik ise alternatif olarak, alt güvertede isteğe bağlı sancak tarafında üçüncü kabin ve mutfağın karşısına yerleştirilmiş katlanabilir masaya sahip geniş bir oturma alanı tercihe göre değiştirilebiliyor.

Teknik Özellikler

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat