Motoryat

Rafael Nadal’ın Sunreef 80 model elektrikli süper yatı tamamlandı ve teslim edildi

0

Sunreef Yachts, uluslararası tenis yıldızı Rafael Nadal’a 24 metrelik power süper yat üretti.

Geçen yıl sipariş edilen yat, tersanenin Gdansk merkezli bahçesinde suya indirildi ve geçen hafta memleketi Mallorca’da Rafael Nadal’a teslim edildi.

Sunreef başkanı ve kurucusu Francis Lapp, teslimatı “unutulmaz bir olay” olarak nitelendirdi ve “Gdańsk’taki ekibim Rafa ve karısı Maria’nın hayal ettiği yat yaratmak için her türlü çabayı gösterdi. Teknede arkadaşları ve aileleriyle harika vakit geçireceklerine ikna oldum.” diye ekledi.

Nadal, 2018 Cannes Yat Festivali’nde daha önce bir dizi Sunreef katamaranı kiraladıktan sonra tamamen özelleştirilmiş katamaran Sunreef 80’i Francis Lapp’tan sipariş etti.

Şirket içi tasarlanmış model uzun yolculuklar için tasarlandı ve avluya göre “cesur, çağdaş gövde stili” özelliğine sahip. Teknenin anahtar özellikleri arasında ise, paslanmaz çelik portlights, yüksek tavanlar ve ince ortam aydınlatmasının yanı sıra, ihale ve Jet Ski’yi barındırmak için yeterince büyük bir süper yat ihale garajının yanı sıra çok sayıda diğer su oyuncakları bulunuyor.

Avluda, üst güverte için şelale ile beslenen bir spa havuzu, üst dümen konumu, bar alanı ve geri çekilebilir sert tavan dahil olmak üzere bir dizi seçenek sunulmakta.

Gemide konaklama toplam 12 konuk ve dört mürettebat üyesi kapasiteli. Güç seçenekleri arasında ikiz 575hp motorlar veya ikiz 1200 hp motorlar bulunuyor.

Satıştan bahseden Nadal, Sunreef 80’i Mallorca’nın kıyı şeridi etrafında kullanmayı planladığını açıkladı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat