Motoryat

Ray Hunt Tasarım Amerikan Klasik Yat serisini duyurdu

0

ABD’li tasarım stüdyosu Ray Hunt Design, klasik Amerikan motor yat tasarımlarının yeni bir serisini ortaya çıkardı.

Geleneksel olarak tasarlanan üç güçlü filo, stüdyoya göre “modaya uygun stil klişelerinden arınmış” olarak tanımlanıyor.

Süper yat serisinde üç model üç ayrı boyutta mevcut; 25 metre, 29 metre ve 42 metre ayrıca tekneler alüminyum veya kompozit yapıda inşa edilebiliyor.

Model 85

85 modeli, tamamen kapalı bir gezinti pilot odası ve bir sahibinin özel salonunda ve diğer üç konuk kabininde toplam sekiz misafir için konaklama imkanı sunuyor. 96 modeli, büyük bir country tarzı geniş mutfak ve kaptan kabini veya büyük kaptan köşkü ve bir tekne sahibinin özel kabinini dahil etme seçeneği içeriyor.

Model 140

Filonun amiral gemisi 140 modeli ise, öne ve arka bölümde çok fazla alan ve uzun bir kesintisiz çizgiye sahip.

Tasarımda geleneksel dış mekanlar çağdaş düzenlerle eşleştirilmiş. Teknenin temel özellikleri arasında açık alanlar, geniş mülk süitleri, uygun su erişimi ve tender ve su oyuncakları için bol miktarda depolama alanı bulunmakta.

Model 96

Yerleşim varyasyonları arasında, sahibinin süitini ana güverteye yerleştirme olasılığı da mevcut.

Yeni filo hakkında konuşan Ray Hunt Tasarım başkanı Winn Willard yaptığı açıklamada, “Geleneksel bir yatın ne olması gerektiğini yeniden düşünmek ve bugün piyasadaki stil sahibi ve retro tarzı yatlara bir alternatif sunmak ve en iyi Amerikan yat üreticilerinden bazıları ile birlikte çalışmak için uygun zaman gibi görünüyordu.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat