Motoryat

Retro sevenler için 12 metrelik el yapımı ahşap yat “THE PROJECT WB 40”

0

İtalya merkezli butik tersane Wooden Boats ahşaptan 12 metrelik özel bir tender hazırladı.

Ahşap, tipik olarak modern lüks yatlarla ilişkilendirilen bir malzeme olmasa da, tersane, ilerici deniz teknolojisi ve sonsuz doğa arasında ilginç bir ikilik oluşturmak için onu gelişmiş karbon kompozitleriyle birleştirdi.

Özel teknik kullanılarak inşa edilen ilk yat olan WB40 Classic, maun kontrplak ve karbon fiberden yapılmış bir gövde ve güverteye sahip ve bunlar bir epoksi-vakum yöntemi kullanılarak bir araya getirilmiş. Bu özellik teknenin, rıhtımda zarif ve rafine dururken, su üzerinde güçlü, hafif ve hızlı olduğu anlamına geliyor.

Avrupalı ​​bir müşteri için inşa edilen bu kruvazör gerekli tüm konfora sahip. Bir güverte kabinini yanı sıra geniş bir çift kişilik yatak ve duşlu bir banyo dahil olmak üzere üç ayrı güneşlenme terası var. 14 kişiye kadar misafir teknede ağırlanabiliyor ve aperatifler ve kokteyller hazırlayabileceğiniz bir mini mutfak mevcut.

Ahşap güzelliğine sahip tekne, 40 knot maksimum hız ve yaklaşık 36 knot ortalama hız sağlayan ikiz 420 beygirlik Yanmar motorlarından performans sağlıyor.

Teknik Özellikler

Toplam uzunluk12.95 metre
Toplam genişlik4 metre
Deplasman1.6 metre
Maksimum yükseklik2.3 metre

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat