Motoryat

Royal Hakvoort, Fraser ile büyük çaplı inşaat sözleşmesi imzaladı

0

Hollandalı tersane Royal Hakvoort, Fraser ile tersane tarafından şimdiye kadar yapılmış en büyük proje olacak 65 metrelik yeni inşa projesi için anlaşma imzaladı.

Son yıllarda sattığı dördüncü Royal Hakvoort projesi olan Dubbed Project YN254 süper yatı Fraser brokerı Jan Jaap Minnema tarafından tamamlandı.

Süper yatın spor dış ve iç tasarımı Sinot Design’ın panolarından, deniz mimarisi ise Diana Yacht Design’ın kaleminden gelecek.

Proje hakkında konuşan Jan Jaap Minnema, “13 yıl ve 100 bin deniz milinin üzerinde yat deneyimi biriktirdik. Bu aile teknesini Hollanda’da bu yıldız Hollandalı ekiple inşa etmek bir zevk.” dedi.

Süper yat projesinin Hakvoort’un Monnickendam tesislerinde inşaatına başlanacak ve teslim tarihi 2025 yılı olacak.

Fraser’a göre, YN254, 11.6 metrelik geniş bir kirişe ve 1435GT iç mekana sahip olacak ve “iç ve dış mekanlar arasında dikkatle düşünülmüş bir dengeye” sahip olacak.

Süper yat, ana güvertede büyük bir havuzun yanı sıra barlı bir salona sahipken, beach club kendi spor salonuna sahip olacak. Teknenin diğer bölümlerinde ise güneşlenme terasında jakuzi, köprü güvertesinde ise masaj odası ve kütüphane bulunacak.

Süper yatta konaklama, tamamen özel bir tekne sahibinin güvertesi ve ana güvertede dört süit ve alt güvertede yer alan geniş bir aile dairesinden oluşan altı kabinde toplam 14 kişiye kadar olacak.

Hakvoort kardeşler Klaas ve Albert, “’Royal’ unvanını almaktan gurur duyuyoruz” dedi. “Bu kilometre taşı bizim için büyük bir teşvik.” dedi.

Şu anda Royal Hakvoort’ta 61 metrelik Project Asia ve 45 metrelik Project Adur dahil olmak üzere devam eden iki proje daha bulunuyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat