MotoryatVideo

Royal Hakvoort’un 61 metrelik süperyatı Project Asia ortaya çıktı

0

Royal Hakvoort Tersanesi’nde inşası sürmekte olan 61 metrelik süper yat Project Asia ilk kez ortaya çıktı. Yatın birleşik gövdesi ve üst yapısı şimdi Monnickendam’daki tersaneye geldi.

İç ve dışta Sinot Exclusive Yacht Design tarafından tasarlanan Project Asia, Moran Yacht & Ship tarafından satıldı ve komisyoncu tarafından satılan ve inşası denetlenen yedinci yeni inşa Hakvoort projesi olacak.

Hull YN 253 olarak da bilinen Project Asia, özel güvertede bir master kabin, bir kamara, iki banyo, bir çalışma ve skylounge dahil olmak üzere toplam 12 misafir için konaklama imkanı sunmakta.

Konuk konaklama birimlerinin geri kalanı, salon ve resmi yemek alanının yanı sıra ana güvertede tam kirişli bir VIP süitinden oluşmakta. Alt güvertede ilave dört adet çift kişilik kamara, sekiz bağımsız kabinden oluşan mürettebat kamarası yer alıyor.

Güneşlenme terasında yüzme havuzu, bar ve güneşlenme minderleri, üst güvertede ise kaptan köşkü ve spor salonu bulunuyor.

Ana güvertede iskelede ve sancakta bulunan garajda iki büyük tekne depolama alanı, alt güverte kıç tarafında ise masaj odası ve hamam bulunacak.

Bu yeni model, Royal Hakvoort tarafından 61 metrelik Sinot tasarımlı süperyat Project YN 251 piyasaya sürüldükten sonra geldi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat