Motoryat

Satışa çıkarılan 62 metrelik Sea Owl’a yakından bakın

0

Feadship’in 62 metrelik süper yatı Sea Owl, geçtiğimiz günlerde satılığa çıkarıldı. 2013 yılında yapımı tamamlanan ve komple Winch Design tarafından tasarlanan Sea Owl, bünyesinde birçok lüks detayı barındırıyor.

Yeşil rengiyle denizlerde göze çarpmayı başaran Sea Owl’un geniş bir güneş alan güvertesi bulunuyor. Bu güvertenin yemek salonuyla bağlantısı bulunuyor. Böylece yemek alanı sanki güvertenin içindeymiş gibi bir his yaratılmak istenmiş.

Şu ana kadar yedi tane Feadship gemisi tasarlayan Andrew Winch, Sea Owl’un şu ana kadar yaptıkları en kompleks tasarımlardan biri olduğunu söylüyor.

Açık hava yüzme havuzu ve spa bölümünün yanı sıra bir de açık hava sinema alanı bulunuyor. Büyük bir perde ve projeksiyonla barın bulundu güverte alanı açık hava sinemasına dönüştürülüyor ki üstünün kapanabildiğini düşünürsek sadece yanları açık kalabiliyor.

Sea Owl’un misafir kapasitesi ise 14. Bu sayı, tüm misafirlerin tam konfordan yararlanabileceği şekilde belirlenmiş. Yatta toplamda 18 kişilik bir görevlinin konaklama kapasitesi de bulunuyor.

Yatı diğerlerinden ayıran en belirgin özellik ise sadece çocuklar için bir odanın bulunuyor olması. Korsan temalı ranzalarla dolu bu oda, çocukların yatta keyifli vakit geçirmesi için özel olarak tasarlanmış.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat