Motoryat

Sea Ray Sundancer Sundancer 320 Coupe Outboard’u tanıttı

0

Sea Ray, popüler Sundancer model serisinin dıştan takma motorlu versiyonunu 30 Ekim ve 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show’da (FLIBS) Miami’de tanıtıyor olacak.

Şirketin açıklamasına göre, Sundancer 320 Coupe Outboard bir cruiser, coupe ve sürat teknesinin özelliklerini bünyesinde birleştiriyor. Teknenin özelliklerine değinecek olursak; tam bir ön cam ile şık bir üst tavana ve elektrikli açılır yan havalandırma pencerelerine sahip ve ayrıca açılır tuval sunroof seçeneği ile birlikte satışa sunulmakta.

Ek olarak; Joystick Pilotlu ikiz Mercury 350 Verado motorlar, Simrad GO9 9 inç dokunmatik ekranlar ve NAUTIC-ON tarafından desteklenen Sea Ray Connect akıllı tekne izleme özellikli Dual Digital Dash ekranlarda donanıma dahil edilmiş.

Sea Ray yeni modelinin, üç ayrı yaşam alanına sahip ve üst güverte alanından tamamen yararlanan, dört kişilik yatak kapasitesi haricinde ferah bir iç mekan ile günlük geziler veya gece konaklamaları için ideal olduğunu iddia ediyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat