Motoryat

Sirena Yachts, üçüncü ve dördüncü Sirena 88 yatlarını teslim etti

0

Türk üretici Sirena Yachts, amiral gemisi 26.8 metrelik Sirena 88 serisinin üçüncü ve dördüncü gövdelerini teslim etti.

Üçüncü gövde, Bahamalar ve Karayipler’de yılın yedi ayı boyunca teknede yaşayacak olan Kanadalı sahibine teslim edildi. Sonuç olarak yat, “özel teknik ve yaşam tarzı taleplerine” göre özelleştirildi.

Sirena’nın Kuzey Amerika satış müdürü Constantinos Constantinou, “Teknede motorlardan, jeneratörlerden ve stabilizasyon sistemlerinden, kaplamalara, yumuşak mobilyalara ve hatta kapı menteşelerine kadar her şey, sahibinin titiz gereksinimlerine göre seçildi” dedi.

Özelleştirme örnekleri arasında, stabilizasyon kanatçıklarının takılması ve seyir menzilini 10 knotta 4000 deniz miline çıkarmak için ekstra bir yakıt deposu yer alıyor. Bu arada dördüncü gövde bir İspanyol sahibine teslim edildi.

Teknede yükseltilmiş pilot kabini tasarımı, Frers Naval Architecture tarafından dış tasarım ve deniz mimarisine sahipken, iç mekanlar Cor D Rover tarafından kaleme alındı.

Üreticiye göre, iç mekan “lüks kumaşlar ve parlak renk vurgulu doğal tonlarda yumuşak halılar” gibi malzemelerle “özel bir rahat keyif duygusu sağlayacak”.

Özel balkonlu ve geniş okyanus manzarasına sahip tekne sahibinin süiti de dahil olmak üzere beş kamarada toplam 10 misafir ağırlanmakta. Teknenin diğer bölümlerinde; iki yemek alanı, büyük bir salon ve bar ve lounge içeren bir güneşlenme terası bulunmakta.

Sirena Yachts ayrıca, şimdiye kadar toplam sekiz adet süper yat modelinin satıldığını ve diğer tekneler için anlaşmaya varmak üzere olduklarını açıkladı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat