Motoryat

Sunreef Yachts, en yeni Sunreef 80 Power katamaranını piyasaya sürdü

0

Polonyalı tersane Sunreef Yachts, Sunreef 80 Power katamaran serisinin yedinci gövdesini denize indirdi. Manta adlı 23.95 metrelik yat Polonya’nın Gdansk kentinde ilk kez suya indirildi.

Dış tasarımı ve gemi mimarisini müteahhitinin izniyle sunan Manta, beş kamaralı bir yerleşim planına sahip ve yatın yakın gelecekte kiralamaya sunulması bekleniyor.

Süper yatın konaklama birimi, makyaj masası ve gardırop ile tam donanımlı büyük bir ana süit, bir VIP kamarası, dönüştürülebilir ikiz yataklı iki misafir kamarası ve bir çocuk için tasarlanmış daha küçük bir kabinden oluşmakta.

Teknenin diğer bölümlerinde, ana salon, L şeklinde bir kanepe ve koltukların yanı sıra on kişiye kadar yemek masası ile geniş bir oturma alanı bulunuyor. Yatın ön tarafında, neredeyse tam boy tezgahlı bir aile tarzı mutfak bulunuyor. Konuklar bu bölümden Manta’nın geniş yay terasına erişebilecek.

Süper yatın, güneşlenme alanına ve açık hava yemek bölümüne ev sahipliği yapan büyük flybridge’de daha fazla olanak bulunuyor. Tam kirişli bir kıç kokpit, bir yüzme platformu ve üç kişilik Jet Ski, su oyuncakları ve yakıt ikmal istasyonu içeren bir garajın yanı sıra yemek alanlarına sahip.

Sunreef’in 80 Power serisindeki diğer katamaranlar arasında ünlü tenis yıldızı Rafael Nadal’a ait olan Aria ve Great White yer alıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat