Motoryat

Sunreef Yachts, yeni 100 Sunreef Power katamaranının satışını duyurdu

0

Sunreef Yachts, 28,6 metrelik 100 Sunreef Power serisinde yeni bir ünitenin satışını duyurdu. Polonyalı tersaneye göre, siparişlerdeki bu son artış “küresel olarak büyük çok gövdeli teknelere olan ilginin arttığının” göstergesi oldu.

Modelin gemi mimarisi ve genel tasarımı şirket bünyesinde tamamlandı. Yattaki dikkate değer özellikler arasında “muazzam açık havada yemek alanları” ve etrafı saran bir beach club bulunuyor.

Süperyatta konaklama, kral boy yatak ve deniz manzaralı “dinlenme alanı” ile donatılmış bir ana kabin de dahil olmak üzere dört kabinde sekiz misafir içindir. Ayrıca tüm misafir kabinleri banyoludur.

Panoramik camlarla tasarlanan ana güverte salonu, tam genişlikli kıç kokpite açılan sürgülü kapı sayesinde tamamen özelleştirilebilir ve iç-dış mekan alanına dönüştürülebilir. Pruvada gömme bir salon ve güneşlenme alanı yer alırken, bir diğer önemli eğlence alanı olan flybridge ise C şeklinde bir kanepe, yemek masası, bar ve güneşlenme minderleriyle düzenlenecek.

Hidrolik bir kıç platformu ve iki Jet ski ve su oyuncakları için bir garaj ile donatılmış olan 100 Sunreef Power’ın katlanabilir platformları ayrıca ekstra oyuncak ve dalış ekipmanı depolamaya da olanak tanıyor. Katamaranda tahrik gücü iki adet 1300hp motordan gelecek.

Süperyatla ilgili gelişmeler, Sunreef Yachts’ın eko-katamaranı Sól’un Fort Lauderdale Uluslararası Tekne Fuarı’nda ABD’deki ilk gösteriminin ardından duyuruldu.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat