Motoryat

Sunreef Yachts’dan yeni model katamaran Sunreef 80 Double Happiness

0

Çinli bir müşteri tarafından sipariş edilen Sunreef 80 Double Happiness, Sunreef Yachts’ın özel yelken katamaran serisine katılıyor. Tersanenin en çok satan modellerinden biri olan Sunreef 80, Ocak ayında Oceanway China Yachts Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülle ödüllendirilen çok yönlü lüks bir katamaran.

Sahibinin beklentilerine göre özelleştirilen Double Happiness, adını geleneksel bir Çin süslemesinden ve evlilik sembolünden alıyor. Büyük ikiz gövdesi, geniş yaşam alanına sahip bir ana güverte salonu avantajı sunuyor.

Yatın standart dekoru siyah, gri ve altının zarif bir karışımıdır. İç tasarım özellikleri arasında fiber optik kumaşların kullanımı, ana salonda dekoratif tavan aynaları ve kıç kokpitinde yıldızlı gökyüzü tavan bulunmakta.

Bu yeni Sunreef 80’in düzeninde üç adet güzel döşenmiş konuk kabinin yanı sıra kanepe, makyaj masası, giyinme odası ve geniş bir banyo içeren lüks bir süit içermektedir.

Bir karaoke bar, kokteyl masaları ve büyük bir uzanma koltuğu ile Double Happiness’deki flybridge sosyalleşmek için harika bir platform. Katamaranın teçhizatı 200m² ana yelken, 340m² gennaker, 135m² cenova ve 70m² staysail yelken alanına sahip. Teknede destek güç kaynağı olarak ise ikiz 280HP motorlar mevcut durumda.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat