Motoryat

Tecnomar ikinci Lamborghini 63’ü Miami’ye teslim etti

0

İtalyan Deniz Grubu’nun Tecnomar markası Florida’daki Miami’ye ikinci bir Lamborghini 63 modelini teslim etti. Serinin en yeni versiyonu, bu yılın başlarında Dubai ve Avustralya’ya yapılan ilk teslimatlarla büyüyen bir küresel filoya katılıyor.

19,2 metrelik motoryat, hem süperyatlara hem de süper arabalara ilgi duyan müşterileri memnun etmek için tasarlandı. Son model “verde gea” Lamborghini yeşili rengindedir ve kardeşleriyle aynı fütürist ve sportif çizgilere sahiptir. Lamborghini süper arabalarından ilham alan tasarım, sürat teknesinin 4000 beygir gücündeki motorlarıyla hayata geçiriliyor.

İtalyan Deniz Grubu kurucusu ve ticari icra kurulu başkanı Giovanni Costantino yaptığı açıklamada, “Sığ sularda demirlemeye izin veren çok sığ bir su çekimi ile tasarlanmış yüksek performanslı yat ve 63 deniz mili ile Miami’den Bahamalar’a bir saatte ulaşabiliyor.” dedi.

Bu teslimat, geçen yıl East Hampton, Long Island’da açılan amiral mağazasının ardından grubun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ticari genişlemesini vurgulamaktadır. Costantino, “Lamborghini 63 yat için Tecnomar’ın büyüme fırsatları sunmaya devam eden Amerika Birleşik Devletleri’nde elde ettiği başarıdan gurur duyuyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat