Motoryat

Vicem Yachts, 28 metrelik Vicem 93 Cruiser’ı Avustralyalı yat sahibine sattı

0

Vicem Yachts, Avustralyalı bir yat sahibi için Vicem 93 Cruiser yatının satışını duyurdu. 28.3 metrelik motor yat, kıç yatırması alanında sunulan geniş depolama alanı ve teknede bulunan çok sayıda ek depolama alanı ile çok şey barındırıyor.

Vicem’in Avustralya bayisi Vicsail CEO’su Brendan Hunt yaptığı açıklamada; “Vicem Yachts’ın Avustralya’da halihazırda iki teknesi var ve iki sipariş imzalandı, 93 fit Cruiser ve 55 fit Classic. Bu teknenin teslim edildiğinde Avustralya pazarında büyük bir başarı elde edeceğinden eminiz.” dedi.

Türk tersane, en son Vicem 92’yi bu yılın Ocak ayında teslim etti. Son zamanlarda 14 ila 20 metre arasında yatları piyasaya sürdüler ve artan popülaritesini ve daha büyük modellere yönelik eğilimi doğruladılar.

Vicem 93 Cruiser, dört cömert kamarada 12 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Konfor öncelikli olarak tasarlanmış olup, yüksek tavanları, geniş pencereleri ve açık ve havadar tasarımıyla iftihar ediyor.

Üretici yaptığı açıklamada; “Yat sahipleri Vicem Cruiser 107’yi zaten görmüşlerdi ve ona tamamen aşık oldular ve bu nedenle doğrudan bize ulaştılar. Leigh Smith Yachts’ta Queensland Acentelerimizle ortaklık kurduk, isteklerini dinledik ve teknenin yerleşimini buna göre tasarladık. Vicem’in uzman şirket içi tasarım ekibinden mükemmel bir destek aldık. Teknenin her parçasının verimli bir şekilde tasarlandığından ve kullanımı kolay olduğundan emin olmak istedik.” diyor.

Vicem 93 Cruiser, teknede çok sayıda güneşlenme ve dinlenme seçeneği sunuyor. Gömme güvertesi, ana veya alt seviyelerde hiçbir basamak bulunmaksızın, teknede hareket kolaylığını artırmak için özel olarak tasarlanmış.

Süper yatın başlıca özellikleri arasında kanepe, masa ve 12 konuk için geniş bir alanla donatılmış büyük bir kokpitin yanı sıra kendi jakuzisine sahip cömert flybridge’i bulunmakta ve hem salondan hem de kokpitten flybridge’e kolay erişim sağlanıyor.

AMSA sertifikasına uygun süperyatın yapım süreci şimdiden başladı. Vicem 93 Cruiser’ın beklenen sahibine teslim tarihi ise Nisan 2023.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat