Motoryat

Viking Yachts, Viking 90 sportfisher’ın çizimlerini yayınladı

0

Viking Yacht Company, amiral gemisi modeli 27 metrelik Viking 90’ın çizimlerini yayınladı. Önceki Viking 92 ve Viking 80 modellerinden ilham alan yeni amiral gemisi, rafine bir aktarma organı ve gelişmiş tahrik sistemleri ile en son kaldırma sıralı tasarımına sahip olacak. Sportif balıkçı teknesi, kapalı köprülü veya açık köprü seçeneğine sahip aerodinamik bir profile sahip ve ayrıca görünürlüğü artıran tek parça etrafı saran kapalı bir köprü ön camı içeriyor.

Kokpit 224 metrekare ve 922 litrelik bir canlı kuyu ile ciddi olta balıkçıları için çok uygundur. Alt ve üst güverteler arasında, ağırlığı azaltmak ve verimliliği artırmak için hafif malzemeler kullanan arka bölüme bakan oturma yerleri de mevcut.

Viking’in tasarım müdürü David Wilson, “92’den öğrendiklerimiz, tekne sahiplerimizin çoğunun kıç tarafına bakabilmeleri için oturmak istedikleriydi, işte tüm hareket bir Viking spor balıkçı teknesinde burada” dedi.

Yatta sancak tarafında, ızgara ve buz yapıcı veya buzdolabının yanı sıra tam motor kontrollerine sahip bir kontrol istasyonu, dümen podunun önünde bir radyo kutusu ve girintili bir alan bulunan bir pişirme ve içecek merkezi bulunur. Elektrikle çalışan sürgülü kapı, sıcak ve çağdaş bir tarz için oturma ve doğal ceviz iç mekana sahip U şeklindeki salona açılmakta.

Viking 90, banyoları ve akçaağaç kaplı büyük bir gömme dolabı olan tam kirişli bir ana kamara içeriyor. Sky Bridge dümeni ve refakatçi koltukları yükseltilmiş bir platform üzerine yerleştirilmiş. Konsolun önünde, konuklar L şeklinde bir salonda dinlenirken, ön taraftaki fiberglas modülde bir lavabo ve bir alta monte içecek dolabı bulunuyor.

Viking 90’ın 15 ve 19 Şubat tarihleri ​​arasında Miami Uluslararası Boat Show’da tanıtılması planlanıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat