Motoryat

Yapım aşamasındaki Sanlorenzo 62 Steel süperyatının iç tasarımı yayınlandı

0

Sanlorenzo 62 Steel süperyatına ait yeni detaylar yayınladı. İtalyan tersane şu anda modelin üç gövdesini sattı fakat koronavirüs salgını nedeniyle üretim geçici olarak durduruldu.

İlk teknenin gelecek ay, ikincisinin Nisan 2021’de ve üçüncüsünün 2022’de teslim edilmesi planlanıyor. Sanlorenzo, modelin ilk çıkışını 2020 Eylülünde Monaco Yat Fuarı’nda yapacağını açıkladı.

62 metrelik çelik ve alüminyum malzemeden oluşan süperyat, “zarif, zamansız bir tasarıma” sahip ve Sanlorenzo’ya göre “yenilikçi düzeni” “ileri teknolojilerle” birleştirmekte.

Beş kata sahip yat, 1200 grostonluk büyük bir iç mekana ve maksimum 11.9 metrelik bir beam’e sahip.

Gemideki temel özellikler arasında 210 metrekarelik yaşam alanından oluşan geniş tekne sahibi kamarası yer almakta. Stüdyoya yayılmış kapalı alan, iki banyo ve gömme giyinme odası olmak üzere toplam 97 metrekareden oluşmakta.

Ana güvertedeki yaşam alanı ise 16 kişilik kapalı bir yemek odasına bağlanıyor. Bu alanın arkasında, sekiz metrelik güneşlenme terasına dönüşen kayar bir çatı içeren bir açık yaşam alanı ve yüzme havuzu bulunmakta.

Beach Club alt güvertede yer almakta olup tekne; salon alanları, bar, fitness alanı ve hamam içermektedir.

Toplam 12 konuk ve 14 mürettebat için konaklama sağlanırken, 16,5 knot maksimum hız için bir çift CAT 3512C motor tekneye güç sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat