Motoryat

100 metrelik Feadship’in Moonrise yatından fotoğraflar geldi

0

Bu yıl içerisinde Feadship tarafından üretimi tamamlanarak deniz testlerine başlayan 100 metrelik Feadship’ten görüntüler geldi.

Bu hafta içerisinde Kuzey Denizi üzerinde deniz testlerine başlayan 100 metrelik Moonrise, Hollandalı yat üreticisi Feadship’in şu ana kadarki en büyük projelerinden biri olarak geçiyor.

Dört güverteye sahip olan Moonrise’ın 100 metrelik boyna karşılık olarak 15.5 metrelik de genişliği bulunuyor. Bu da birçok yata göre oldukça geniş olduğu anlamına geliyor. Çok açık bir gri renge sahip olan gövdesinin şık gözüktüğünü belirtmek gerek.

Remi Tessier Design tarafından iç tasarımı yapılan Moonrise’ın 8 odası bulunuyor ve bu odalarda toplam 16 misafirini lüks bir şekilde ağırlayabiliyor. Ayrıca büyük yatın 32 kişilik de görevli kapasitesi bulunuyor ki görevlilerin çok büyük kısmı, yatın lüks imkanlarından yararlanılabilmesi için gerekiyor.

Moonrise’ın henüz detaylı iç fotoğrafları gelmedi ancak dış görünümünün şu an için yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Zaten deniz testlerinden sonra iç mekan ve güvertenin tasarımına devam edilecek. Moonrise’ın en ön tarafında ise helikopter için bir pis bulunuyor. Ayrıca en tepedeki güvertesinde ise bir jakuzi yer alıyor.

Moonrise,19.6 knot hıza kadar ulaşabilirken rahat seyrini 16 knot hızda gerçekleştirebiliyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat