Motoryat

31 metrelik CdM üretimi motoryat Archipelago satıldı

0

31,3 metrelik Cantiere delle Marche üretimi motoryat Archipelago, alıcıyı Northrop & Johnson’dan Ed Dickinson ve satıcıyı temsilen Edmiston’dan Simon Goldsworthy ile pazar dışı bir anlaşmayla satıldı.

İtalya’da inşa edilen ve Haziran 2019’da teslim edilen Archipelago, beş Darwin 102 modelinden biri. “Canlandırıcı” iç mekanlar, Francesco Guida tarafından tasarlandı ve CdM’deki iç tasarım departmanı ile işbirliği içinde hayata geçirildi.

“Tam bir huzur, güvenlik ve dinlenme içinde bir deniz tatili” olarak tasarlanan Archipelago, “Darwin Sınıfının tüm ünlü özelliklerini kapsıyor.”

Geniş bir açık plan oturma odası, yatın kalbini oluşturuyor ve ana güvertede, sekiz adet pembe kadife yemek sandalyesi bulunan resmi bir yemek alanının yanında yer alıyor. “Beyaz, yeşil ve mavi tonların” ince dokuları, dokunsal meşe döşeme, bukle döşeme ve ayak altındaki ısmarlama kilim ile baştan sona öne çıkıyor. Üst güvertede; metalik lake tavan panelleri yatın büyük boy pencerelerinden süzülen doğal ışığı yansıtıyor.

Süperyatta konaklama, beş misafir süitinde toplam 10 konuk içindir: alt güvertede iki çift ve iki ikiz kabin bulunurken, ana güvertenin ön tarafında ana süit bulunuyor. Konuk kabinleri, nötr renk paleti ve gri taş kaplı en-suite banyolarla uyumludur. Bu arada mürettebat odaları altı kişilik bir personele izin veriyor.

Süperyatta güç, 13 deniz mili azami hız, 11,5 deniz mili seyir hızı ve 9,5 deniz milinde 4700 deniz mili menzil için bir çift Caterpillar C18 Acert B motordan geliyor. Gemi mimarisi ve mühendisliği Sergio Cutolo/ Hydro Tec’in izniyle verilmiştir.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat