Motoryat

45 metrelik SportAdventure projesinden ilk fotoğraflar yayınlandı

0

Optima Design firması tarafından oluşturulan ve Versilcraft tarafından üretilecek olan 45 metrelik spor yat projesi SportAdventure 45 ile ilgili yeni fotoğraflar yayınlandı. Şu sıralarda gövde inşaatı süren yatın 2021 yılının sonlarında teslim edilmesi bekleniyor.

Üç güverteli yapıya sahip olan yatın güvertelerinde jakuzzi, güneşlenme alanı, bar, dinlenme alanı gibi detaylar bulunuyor.

İç mekan ise tamamen lükslük üzerine tasarlanmış. Tek bir çizgide kalmak istemediği belli olan tasarımcılar, lüks bir otel ile rezidans evlerin iç tasarımını birleştirmiş diyebiliriz.

Geniş bir salon ve yemek alanı, aynı zamanda antre olarak kullanılıyor ve üst katlara geçişi sağlıyor. Bu kısım hem lobi, hem yemek alanı hem de dinlenme alanını tek büyük bir odada sunuyor.

Henüz odalarından fotoğraf gelmese de bazı diğer detayları da belli oldu. 11 knot hızda tek depoyla 6 bin deniz mili yol alacak olan yat gücünü iki 1600 hp gücündeki Caterpillar motorundan alacak. Ulaşacağı en yüksek hız ise 15 knot olarak belirlenmiş. Henüz üretimdeki yatın satışı için istenilen ücret ise 18 milyon euro.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat