Motoryat

Arcadia Yachts dördüncü 32 metrelik A105’in satışını duyurdu

0

Arcadia Yachts, 31,5 metrelik Arcadia A105 serisinin dördüncü ünitesinin daha önce 23,9 metrelik bir A85’e sahip olan bir müşterisine satıldığını duyurdu. Süperyat 2023’ün ilk yarısında Türk sahibine teslim edilecek.

Tersane ayrıca yeni 29,3 metrelik A96 da dahil olmak üzere tüm yat serisinin yapım aşamasında olduğunu ve önümüzdeki aylarda beş yatın tersaneden ayrılacağını duyurdu. Önümüzdeki aylarda yapılacak teslimatlar arasında üç adet 18,6 metrelik Sherpa 60, iki adet 23,9 metrelik Sherpa 80 ve bir A85 yer alıyor.

Dördüncü A105, yeni bir Sherpa 80’in satışı için de tersaneyle işbirliği yapan İstanbul merkezli bir Türk bayisi olan Tezmarin ile ortaklaşa satıldı. Tersaneden yapılan açıklamada, en son siparişlerinin birçoğunun Türkiye, Balear Adaları ve Avustralya’daki müşteriler için olduğu belirtilirken, son dönemde yeni bölgelere genişleme çabalarının baş ticari yetkili Francesco Frediani liderliğinde başarılı olduğu belirtildi.

A105, altı kabin düzeni ve salondaki hava akışına izin vermek için kayan tam boy pencereler ve cömert bir açık havada kokpit ve güneşlenme terasında görüldüğü gibi, iç ve dış alanlar arasında güçlü bir bağlantı ile karakterize edilir. Yatın dışına takılan güneş panelleri, A105’in otel yüküne güç sağlamak için elektrik sağlamasına olanak tanıyarak teknede daha sessiz ve sorunsuz bir deneyim vaat ediyor.

Arcadia, 2023’ün ikinci yarısında A96’yı piyasaya sürecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat