Motoryat

Azimut, Grande serisine 26 ve 36 metrelik modellerini ekliyor

0

İtalyan tersane Azimut, Grande süperyat serisine 26m ve 36m modellerini ekledi.

İki yeni model, Alberto Mancini’nin hafif ve aerodinamik dış hatları ve Achille Salvagni’nin iç mekanlarıyla eşleştirildi. Üretici, modellerin her birinin yakıt tüketimini azaltmak ve olağanüstü performans sağlamak için ileri teknolojiye sahip olduğunu söyledi.

İki modelden daha küçüğü olan Grande 26 Metri, kısmen yükseltilmiş bir kaptan köşkü ile tanımlanıyor. Kompakt boyutuna rağmen, modelin ana güvertesinde geniş bir tekne sahibi süiti ve altında dört misafir kamarası bulunuyor. Ayrıca, yatın pruvasında bulunan ve ana güvertedeki mutfaktan doğrudan ulaşılabilen, mürettebatın mahallerine gözetlenmeden geçişine izin veren tamamen ayrı bir mürettebat yolu da bulunmakta.

Serinin ikinci yeni modeli Grande 36 Metri. Bu yatın belirleyici özelliği, son derece özelleştirilebilir yerleşim düzeni; Açık havada yaşamayı optimize etmek isteyen tekne sahipleri, güneşlenme terası versiyonunu seçebilirken, coupé modelinde daha şık bir görünüm mevcut. Sunulan diğer kişiselleştirme seçenekleri arasında, iki salon alanı olan bir ana güverte veya üst güvertede bir iç-dış mekan yemek kombinasyonu veya üst güverteyi bütünleştiren pruvadan kıç tarafına uzanan bir açık hava verandası seçimi yer alıyor.

Üreticinin ortaya çıkardığı diğer özellikler arasında güneşlenme terasında jakuzi, ön güneşlenme minderleri ve 26 Metri için bir yüzme platformu bulunurken, 36 Metri’de güneşlenme terasında eksiksiz bir beach club ve içecek barı bulunuyor.

İki yeni Azimut yat, şu anda mevcut 25, 27, 30, 32 ve 35 Metri modellerinin yanı sıra Grande S10 ve yeni Grande Trideck’i içeren Grande filosuna katılacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat