Motoryat

Azimut Yachts, ilk “Magellano 25 Metri” süper yatını ortaya çıkardı

0

İtalyan tekne üreticisi Azimut Yachts, yeni Magellano 25 Metri’nin ilk görüntülerini paylaştı.

Fiberglass ve karbon fiberden inşa edilen yeni model, Ken Freivokh tarafından “şık ve sofistike” dış hatlarla tasarlandı, iç mekanları ise sanatçı ve mimar Vincenzo De Cotiis’in tasarımıyla geliyor.

Avluya göre, Teknede “kendi başına sanat” olacak bir iç mekan yaratmak için yola çıkıldı. Sanatsal fiberglas, fırçalanmış Verde Alpi mermeri, koyu ceviz ağacı ve cilalı pirinç ile bütünleştirilmiş, her açıdan deniz manzarasını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan ana salon, büyük pencereler sayesinde hem iskele hem de sancak tarafında peluş kanepeler ve doğal güneş ışığı sunuyor.

Magellano 25 Metri, bir gömme dolap, yivli duvar panelleri ve parlak pirinç detayları ile beraber tekne sahibinin süiti de dahil olmak üzere beş kabinde en fazla 10 misafir ağırlayabiliyor. Kalan konuk konaklama birimleri iki VIP, bir çift ve bir dönüştürülebilir ikiz kabinden oluşan alt güvertede yer almakta.

Humpree elektrikli kanatçık dengeleyicileri ile desteklenen motor gücü ise 25 knot maksimum hız ve 21 seyir hızı için iki MAN 1.400hp motordan sağlanıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat