Motoryat

Dıştan ikiz motorlu sürat teknesi X-Power 33C tanıtıldı

0

X-Yacht; bu yaz, ikiz dıştan takma motorlu ilk X-Power 33C’yi tamamlayacak. Sürat teknesi Temmuz ayında deniz denemesi için hazır olacak ve ilk teknenin 2023 Ocak ayında teslim edilmeye hazır olması bekleniyor.

X-Yacht yaz boyunca, tekneyi hem yurtiçinde hem de yurtdışında seçilen tekne gösterileri ve diğer etkinlikler için kullanmayı planlıyor ve bu pazardaki en büyük iki motor üreticisi marka olan Yamaha & Mercury ile yakın çalışma kararı aldılar. İlk tekne 2 x 300 hp motorlar ile donatılacak. Hız ve seçenek için daha az gereksinime sahip müşteriler için tekli motorların yanı sıra daha küçük motor boyutları da mevcut olacak.

X-Power 33C’yi ikiz dıştan takma motorlu olarak tanıtırken, joystick direksiyon, aktif trim, uyarlanabilir hız kontrolü, ikiz Simrad MFD’de geliştirilmiş motor verileri ve diğer özel özellikler gibi daha fazla “Kullanım kolaylığı” özelliği sağlayacak. Sadece tekneye farklı bir çekicilik katmakla kalmayacak, aynı zamanda performansı ve manevra kabiliyetini de yükseltecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat