Motoryat

Draco Boats, iki yeni modelle ABD pazarına giriyor

0

İskandinav çift konsollu tekne imalatının efsane ismi Draco Boats, son iki modeli olan Draco 27 ​​ve 22 ile Amerika Birleşik Devletleri’nde satış ve pazarlamaya odaklanıyor.

Draco Boats, 1960’lı yıllardan beri yenilikçi tasarımları, üstün kalitesi, kullanımı ve denize elverişliliği ile tanınıyor. Aynı deniz geleneğinde yapılan yeni modeller, ultra temiz çizgilerle geliştirilmiş modern bir estetikle üretilmiş. Draco 27, sınıfının en büyük yay salonunun yanı sıra olağanüstü kullanım ve güç sunuyor; 22 modeli ise premium ayrıntılar ve unutulmaz bir profil ile performans odaklı bir çalışma.

Hem günlük geziler hem de gece konaklamaları için tasarlanan Draco 27, altı kişiye kadar esnek bir kokpit, nefes kesen performans ve hassas kullanım için tek bir 200HP ila 400HP’lik dıştan takma motor ve suda rahat ve stressiz bir gün geçirmek için birçok alternatif olanak sunuyor.

Daha büyük kardeşi gibi, Draco 22 de en son yeniliklere, aile dostu olanaklara ve şık İskandinav tasarımına sahip. Göze çarpan özellikleri arasında geniş yay oturma alanının derin ve güvenli bir kokpiti ve kolayca güneş yastığına dönüşen katlanabilir bir tezgah bulunmakta. Katlanabilir bir gölgelik ve bimini sistemi ve 12V buzdolabı gibi ek seçenekler, nihai tekne kullanma deneyimi için olan pakette mevcut bulunuyor.

Windy Scandinavia AB / Draco Boats satış operasyonları direktörü olan Fredrik Delic, “Onlarca yıldır Draco adı, yüksek kaliteli, yüksek performanslı, retro tarzı çift konsollu teknelerle eş anlamlıydı” diyor.

Navic LLC ve East Coast Draco Boats bayisi müdürü Cuyler Morris ise, “Draco kendi kategorisinde ısmarlama işçilik ve son teknoloji tasarımın zirvesini somutlaştırmaya çalışıyor. Modeller insanların gerçekte tekne kullanma tarzları için özel üretildi ve ekibimiz bu tasarımları ABD’de sunmaktan büyük heyecan duyuyor.” dedi.

Draco teknelerinin tamamı Draco’nun dünya çapındaki bayi ağından elde edilebilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat