Motoryat

Fairline 50 feet’lik üç yeni modelini duyurdu

0

Üç yeni tekneden oluşan bu seri Fairline Yachts Design Studio’nun 48 feetlik range teknelerin sunduğu konfor ve kabiliyeti daha da ileri taşıma isteğiyle tasarlandı. Daha çağdaş ve şık görünüme sahip olacak olan bu tekneler Fairline teknelere yakışacak lüks detaylara sahip olacak. 

Yeni dış tasarım çarpıcı antrasit vinil kaplı sert yüzeylere sahip olacak. Cesur bir yanık turuncu, canlı kırmızı veya elektrik mavisi dış döşeme ve tamamlayıcı dümen koltuğu seçenekleri olacak. İç tasarımda da zengin, lüks dokular bulunacak. Bunlar arasında Yeni Zelanda yün bükümlü halılar, meşe yer döşemesi, Carrara beyaz mermer tezgahlar, İtalyan derisi, saten bronzun vurguları ve atmosferik ışıklandırma boyunca dikkat çeken yerler bulunmaktadır.

50 feet ürün yelpazesi çift motor Volvo IPS 600, 650 veya 700 motor seçeneklerine sahip olacak; ikincisi 34 knot’tan daha yüksek bir hız sağlıyor.

Bu tekneler, sahiplerine seyahat etmelere hazır bir durumda olması için sunulan Fairline’ın anahtar teslim Premium Paketi ile birlikte sunulmaktadır. Premium Paket’in içeriği yüksek kapasiteli klima, Onan 11Kw jeneratör, 400kg kaldırma kapasiteli hidrolik platform, Sleipner yay pimi, 50m paslanmaz çelik zincirli 21kg Ultra çapa, Bluetooth bağlantılı Fusion eğlence sistemi, tik, Squadron modelinde flybridge döşeme, 12 ”Volvo GPS Map 8612 dokunmatik ekran, mavi dış mekan aydınlatması ve ızgara, buzdolabı, dondurma ve lavabo ile tamamlanan ıslak barı kapsayacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.karina.com.tr

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat