Motoryat

Galeon 400 Fly: Akıllı flybridge birkaç önemli özelliğiyle beraber geliyor

0

Galeon 400 Fly ızgara, lavabo, buz sandığı ve daha fazlası ile birlikte platformun tüm genişliği boyunca uzanan muazzam bir açık hava mutfağıyla sizleri karşılıyor. Halatlar, çamurluklar ve şnorkel ekipmanları için birkaç ıslak dolap için bile alan mevcut.

Kokpit bölümüne çıkınca ve güverte alanının neredeyse iki katı büyüklüğünde olan ve su ile daha yakın bir bağlantı yaratan bir terasla karşılaşıyorsunuz.

Tekneden en iyi şekilde yararlanmak için, kokpit koltuğunun sancak bölümünde, denize bakan güzel bir tezgaha dönüşebilen katlanan menteşeli bir sırt desteği içeriyor. Ve cam kapıları açtıktan sonra, içerideki yemek odası arkaya bakacak ve partiye katılacak şekilde yapılandırılabiliyor.

Tekne burun kısmındaki VIP, iki tek kişilik yataktan bir çift kişiliğe dönüşen makas-hareketli yatak bölüm harici, her iki tarafında gövde pencereleri bulunan tekne sahibinin süitini içeriyor. Kuşkusuz, yatak yerden sadece 6 inç yüksekte ve sadece yatağın üstünde tavan boşluğu oturuyor.

Geniş şaft, kuyruk motoru veya IPS motor seçenekleri, bu boyutta teknede gördüğümüz en kapsamlı özellikleri oluşturuyor.

Teknik Özellikler

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat