Motoryat

Horizon Yachts, FD102 modelinin üçüncüsü üretiliyor

0

Horizon Yachts tarafından üretilen FD102 modelinin satılan üçüncüsünün yapım aşamasında olduğu açıklandı. Amerikalı birine satıldığı açıklanan modelin teslimi için bu yılın yaz ayları işaret edildi.

En üst katında bir açık güvertesi ve her tarafı cam olan skyline bölgesiyle gelen FD102’nin misafirlerin konaklayabilmesi için dört adet odası yer alıyor. Yatın farklı kullanım amaçlarıyla tasarlanmış üç güvertesi bulunuyor.

Sipariş üzerine üretilen yat modeli, bu sayede sahibinin zevkine göre tasarlanabiliyor. Amerika sahibinin isteğine göre Horizon Yachts firmasının tasarım ekibi tarafından hazırlanan iç tasarımda en göze batan ayrıntı mutfak kısmı olmuş. Özel istek üzerine mutfağın bir kasaba evi mutfağına benzetilmesi istenmiş.

Yatın ön tarafındaki güvertede U şeklinde büyük bir koltuk bulunuyor. Aynı güvertede yine büyük bir güneşlenme ve uzanma alanı bulunurken, şık bir merdivenle inilen alt tarafında, yani yatın en ileri uç kısmında minik bir jakuzi yer alıyor.

Ana salonu ile güvertenin ayrımı ise sadece bir cam kapı ile yapılmış. Böylece içeri giren ışığın hiçbir şekilde kesilmemesi amaçlanmış. 10 misafirin konaklama imkanının bulunduğu FD102 modelinin toplamda 5 kişilik de görevli konaklama kapasitesi yer alıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat