MotoryatVideo

Lamborghini 63 yat konsepti Tecnomar tanıtıldı

0

Automobili Lamborghini ve İtalyan Deniz Grubu, Lamborghini 63 projesi için Tecnomar adlı spor otomobilden ilham alan bir yat konsepti sunmak için bir araya geldi.

Lamborghini 63 Tecnomar, şimdiye kadarki en hızlı Tecnomar yat modeli olacak.

İkiz MAN V12-2000hp motorlarla güçlendirilen yat, 60 knot’tan daha yüksek bir maksimum hıza sahip olacak ve bu da tekneyi Tecnomar filosundaki en hızlı model haline getirecek.

Lamborghini 63 Tecnomar diğer modellerin aksine daha çok genç demografiye yönelik geliştirildi.

Modern, sportif ve şık tasarıma sahip olan Lamborghini 63 Tecnomar, genç kullanıcılara yönelik geliştirildi. 19 metrelik yat, Lamborghini Sián FKP 37’den esinlendi ve hafif mühendisliği üstün performansla birleştirirdi. Spor otomobil ilhamı ise teknenin tasarımı boyunca belirgin durumda.

Süper yatın köprü kontrolleri ve navigasyon panelleri, dümeni araba direksiyon simidi gibi görünecek şekilde tasarlanmış spor otomobil kokpitlerinden esinlenmiş. Motorları çalıştırmak için kullanılan başlatma / durdurma düğmeleri de Lamborghini araçlarında bulunuyor. Teknedeki tüm detaylar ise karbon fiber ile kaplanmış. Lamborghini 63 Tecnomar’da sportif bir siluet bulunmakta.

Teknenin diğer detayları arasında Lamborghini’nin spor otomobillerinden ilham alan ve yatın aerodinamik görünümüne katkıda bulunan bir hardtop yer alıyor. Kullanılan yay lambaları ise, Lamborghini konsept otomobili Terzo Millennio ve Sián FKP 37’de görülen Y şekilli ön farları andırıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat