Motoryat

Oceanco’nun 90 metrelik süperyatı DreAMBoat’a yakından göz atın

0

Oceanco firması tarafından geçtiğimiz sene üretilen ve teslim edilen 90 metrelik ultra lüks motoryat DreAMBot’a gelin yakından bakalım.

Espen Oino International firması tarafından dış tasarımı, Terence Disdale Design tarafından da iç tasarımı yapılan bu 4 katlı devasa yat, her iki tasarımıyla da göz dolduruyor. Oino, DreAMBoat ile zamansız bir tasarım yaptıklarını belirtiyor.

6 metre uzunluk ve 3.1 metre genişliğe sahip bir yüzme havuzunun ana güvertede bulunduğu yatın diğer güverilerinde ise spa havuzu, güneşlenme alanları ve jakuzi bulunuyor.

Katlar arası ana lobideki cam asansör aracılığıyla yapılıyor. Yine ana salonda 18 kişinin aynı anda oturabildiği devasa bir yemek salonu ve masası bulunuyor. Üst katta ise 12 kişinin aynı anda yemek yiyebildiği yuvarlak bir yemek masası ve odası bulunuyor.

Bambu halıya sahip büyük ana salon, oturma gruplarını içerse de büyük boşluklar, rahat dolaşabilmeyi sağlıyor. Üst kattaki salon ise devasa bir beyaz koltukla birlikte geliyor. Bu koltuk, tam televizyonun karşısına konuşlandığı için amaç neredeyse her misafirin aynı anda televizyon izleyebilmesiymiş.

Kaptan odası teknolojik aygıtlara ve dümene sahip.

22 misafir ve 27 görevlinin konaklama imkanının bulunduğu DreAMBoat, her misafirine lüks konaklama imkanı sunuyor. Master süiti en üst katta bulunan yatın ayrıca çocuklar için de ayrı bir odası bulunuyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat