Motoryat

Otam 80HT Superyacht Attitude teslim edildi

0

Altıncı Otam 80HT süper yat Attitude, koronavirüs pandemisi nedeniyle sadece dört haftalık bir gecikmeyle sahibine teslim edildi.

Kasım 2018’de satılan 25 metrelik Attitude, serinin altıncı gövdesi. Deniz denemelerinde, yat en fazla 50 deniz mili hıza ulaştı.

Umberto Tagliavini tarafından tasarlanan yat, agresif performans tasarımını Attitude olarak adlandırdı, avluya göre Otam tamamen sahiplerinin isteklerine göre özelleştirilip inşa edilmiş bir süper yat.

Bu bağlamda, Tutum, modelin orijinal GA’sında, açık alan kullanımını en üst düzeye çıkarmak için büyük bir şezlong ve yüksekliği ayarlanabilir bir masa içeren özel bir ön güverte tasarımı da dahil olmak üzere bir dizi değişiklik içeriyor.

Kokpit ayrıca 10 kişilik oturma kapasitesine sahip at nalı şeklinde bir kanepe oturma alanı içerecek şekilde genişletildi. Kıç aynalığının üzerine başka bir şezlong yerleştirilirken, değiştirilmiş güvenlik kapıları yüzme platformuna iniyor.

Kıç şezlong altındaki 4 metrelik ihale bölmesi garajı, altı adet Williams spor jet ihalesine ev sahipliği yapacak şekilde genişletildi.

Attitude, tam kiriş ana kamara ile dört kabin düzenine, ileri VIP süitine, ikiz tek kişilik yataklı bir misafir kabinine ve sahibinin kabiniyle beraber dördüncü bir kabine sahip olacak.

Arneson sürücüler ile birleştirilmiş ikiz 2600hp MTU motorlar ise, Attitude’a resmi 47 knot maksimum hız ve 40 knot seyir hızı sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat