Motoryat

Royal Falcon One’ın boyanma aşamalarına göz atın

0

41 metrelik katamaran Royal Falcon One, ilk kez duyurulduktan sonra uzun bir yapım aşamasına geçmiş, birçok kişi tarafından yatın tamamlanamayacağı iddia edilmişti. Uzun ve yorucu sürecin ardından son olarak Thraki Yacht Painting firması tarafından nihai dış görünüşü yapılarak 2019 yılında teslimi sağlanmıştı.

Thraki Yacht Painting firması, bu zorlu dış tasarımın yapım aşamasına dair bilgiler ve fotoğraflar yayınladı. Projenin 2011 yılında başladığının ve 8 yıl gibi uzun bir sürenin ardından yapımının tamamlandığını belirten firma, en zorlu işlerinden biri olarak gösteriyor.

İsveçli tersane Kockums AB tarafından üretilen ve Studio Prosche tarafından dış iskeleti tasarlanan yatın, çok estetik düşünüldüğü ancak yapımının o kadar kolay olmadığı belirtildi.

Yapmadan önce de kolay olmayacağını bildiklerini belirten firma, bizi zorlayacak kısımların olduğunu ve üretim aşamasında değişiklik yapmaları gerektiğini bildiklerini söylüyor. Ancak günün sonunda ürünün tamamlanmasından sonra da yaptıkları en iyi işlerden biri olduğunu ve işi almanın memnuniyetini aktarmadan edemiyorlar.

Royal Facon One, Royal Falcon Fleet 135 serisinin üretilmiş tek modeli konumunda. Ancak 2019 yılında teslim edildikten sonra yata olan ilgi artmış durumda. Bu da önümüzdeki dönemde yeni modellerin üretime girebileceğini gösteriyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat