MotoryatVideo

Üçüncü Mulder ThirtySix süper yat projesi Mana başlatıldı ve deniz denemelerine hazır

0

Hollanda tersanesi Mulder’ın ThirtySix serisinin üçüncü gövdesi olan Project Mana piyasaya sürüldü ve şimdi deniz denemelerine başlamaya hazır.

Bu yeni model, avlu geçen yıl teslim edilen kardeş modeli Calypso’ya benzeyen 36 metrelik süperyatın Vickers Studio tarafından kaleme alınmış iç tasarımını ortaya çıkardıktan sonra geliyor.

Ceviz iç mekan tasarımı, Polinezya gibi özel tatil yerlerinden ilham alan ve zengin ceviz doğrama, hafif kumaşlar ve dokular ile Polinezya oymaları esinlenerek yapılmış sanatsal heykel tasarımları içeriyor.

Üretici aynı zamanda proje adının köklerinin Pasifik Adası dillerinde olduğunu ve “güç”, “etkililik” ve “prestij” anlamına geldiğini açıkladı. Tersane ayrıca iç mekanı “Doğu Asya konutlarının inşasını anımsatan” olarak nitelendirdi.

Calypso gibi, Project Mana da dört lüks kamara düzenine sahip olacak.

36 metrelik tamamen alüminyum yattaki diğer özellikler arasında salon ve bar alanında tabandan tavana pencereler, yemek odasında katlanabilir bir balkon ve 6.25 metreye kadar bir ihale barındırabilen yandan yüklemeli bir ihale garajı bulunmakta.

Project Mana da güç ise, 16.8 knot maksimum hız ve 15 knot seyir hızı sağlayan bir çift 1.136hp Caterpillar C18 dizel motordan gelecek. Project Mana’nın, yaz sezonu öncesinde teslim edilmesi öngörülüyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat