Motoryat

Yeni Horizon FD80 Skyline görücüye çıkıyor

0

Tayvanlı tersane Horizon, Sanctuary Cove Boat Show’da yepyeni bir FD80 Skyline dahil olmak üzere üç Hızlı Deplasmanlı (Fast Displacement) modeli sundu.

Mayıs ayının sonunda Avustralya’nın doğu kıyısında düzenlenen tekne fuarı, Üretici için Avustralya pazarına özel olarak tasarlanmış en yeni yatın tanıtımını yapmak için mükemmel bir fırsat yarattı.

FD80 serisi, çağdaş çizgileri ve iç ve dış alanları dengeleyen iyi yapılandırılmış bir yerleşim planı ile canlı görünümüyle tanınıyor.

Yatın iç tasarımından bahseden tersane, “ana ahşap olarak, vurgu olarak fırçalanmış koyu bronz metalik kakmalarla su ile ağartılmış ceviz ve boyalı Koto”dan oluşturulmuş.

Konsept, avlu tarafından “arkadan aydınlatmalı gümüş metalik duvar özelliği gibi modern, yüksek teknolojili malzemelerin gümüş bir gökyüzü, bulutlar ve kar tanelerini andıran vurgular yarattığı ve yüzen bir aydınlatma tasarımının sıcak havayı taklit ettiği karda kömür olarak tanımlanıyor.”

Süper yat konaklama açısından, çatı pencereli bir güverte sahibi de dahil olmak üzere dört kabin düzeni ile donatılmıştır. Misafirler, kabinlerinde değilken ana salonda bulunan 55 inç açılır kapanır ekranda veya baş güvertede entegre hoparlörlü güneşlenme minderlerinde uzanarak eğlencenin tadını çıkarabilecekler.

Tersane tarafından “Yat sahibi tarafından işletilen nihai tekne” olarak tanımlanan yat, tam donanımlı bir beach club, bir teppanyaki ızgarası ve büyük bir jakuzili spa küveti dahil olmak üzere etkileyici bir çok detayla büyük bir teknenin olanakları listesine sahip.

Süper yatla ilgili gelişmeler, Avlunun ikinci 31 metrelik Horizon FD100’ün yapım aşamasında olduğunu duyurmasından sonra geldi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat